LVBET to jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce. Ocenimy ofertę, kursy, dostępne metody płatności. Znajdziesz tu także specjalne kody bonusowe pozwalające uzyskać atrakcyjny bonus powitalny!

Odbierz bonus w LVBET

Tylko dla nowych graczy | 18+ | tekst zawiera treści reklamowe | graj odpowiedzialnie | obowiązuje regulamin

LVBET kod bonusowy

Fantastyczna oferta na start w LVBET: kod bonusowy i link partnerski dają dostęp do ekskluzywnego darmowego zakładu o równowartości 20 zł! Nieźle? Pewnie, ale to wcale nie koniec, bo czeka także specjalny, niespotykany bonus: pomnożenie kursu x100, dzięki czemu możesz wygrać nawet 1000 zł. Dodatkowo, bonus od drugiego depozytu, działający również jak mnożnik, pozwoli Ci zdobyć nawet 500 zł!

Odbierz bonus w LVBET

LVBET kod bonusowy

 

Zakłady bukmacherskie LVBET są jednym z legalnie działających w Polsce operatorów zakładów sportowych i niesportowych. Jest też jednym z najmłodszych bukmacherów w naszym kraju, ale już zdobył serca wielu, wielu graczy! Zarejestruj się więc i podaj w LVBET kod bonusowy, a zobaczysz, dlaczego to tak lubiane miejsce w sieci – i nie tylko!

 

Pamiętaj, że specjalna oferta powitalna będzie dostępna tylko po kliknięciu w specjalny link; możesz zresztą osobiście porównać efekt wejścia na stronę bukmachera z wyszukiwarki i po przejściu bezpośrednią stąd (bo mamy ów magiczny link). Gwarantujemy, że ofertę darmowego zakładu zobaczysz tylko od nas, a nie z Google’a.

LVBET kod bonusowy rejestracja

Przejdź więc do LVBET, zarejestruj się, podaj w formularzu LVBET kod bonusowy i skorzystaj w sumie nawet z 1520 zł: 20 zł darmowego zakładu i wygranej nawet 1000 zł w specjalnym zakładzie z kursem pomnożonym x100 oraz do 500zł w ramach bonusu od drugiego depozytu.

LVBET rejestracja

Odbierz bonus w LVBET

LVBET i darmowy zakład 20 zł

Omówienie oferty powitalnej zacznijmy od darmowego zakładu na równowartość 20 zł. Jak już wiesz, dostęp do niego odblokuje specjalny link, ale nie tylko. Kiedy więc już zarejestrujesz się w LVBET wyślij na adres e-mail promocje@lvbet.pl wiadomość o tytule: Bonus bez Depozytu. Bukmacher zobowiązuje się rozpatrywać i przyznawać ekstra bonus w ciągu 48h. Uwaga! Wymagane jest wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji oraz ofert bonusowych od LVBET – w przeciwnym razie promocja może do Ciebie nie dotrzeć.

Warunki bonusu

Przede wszystkim: darmowy zakład w LVBET działa bardzo podobnie, jak bonus mnożnik. Otrzymasz więc na swoje konto 1 zł, ale kiedy skonstruujesz już swój kupon, pomnożysz jego kurs x20 – będzie więc tak, jakbyś postawił 20 zł. Zapytasz, dlaczego bukmacher nie wydaje od razu 20 zł? Jednym z najważniejszych powodów jest zabezpieczenie się bukmachera przed wyłudzeniami.

Wróćmy do bonusu. Aby móc wykorzystać mnożnik x20, należy stworzyć zakład kombi składających się z min. 3 zdarzeń o łącznym kursie kuponu min. 2.50 oraz min. kursie każdego zdarzenia 1.25. Wygraną musisz potem obrócić x2 w zakładach po kursie min. 2.00 o min. 3 możliwych wynikach (np. 1X2), ale bez rynków podwójnej szansy. W zakładach typu kombi, typ o min. 3 możliwych wynikach może mieć kurs min.1.50.

Darmowy zakład LVBET Szczegóły
Darmowy zakład 20 zł (kurs x20)
Warunki bonusu link partnerski, kod promocyjny, mail na adres promocje@lvbet.pl o tytule Bonus bez Depozytu
Obrót bonusu x2 w zakładach o min. 3 możliwych wynikach (bez podwójnej szansy) o kursie min. 2.00 lub 1.50 jeśli występują na kuponie kombi

Obowiązuje regulamin

Odbierz bonus w LVBET

LVBET i bonus mnożnik x100

Mnożenie kursu kuponu jest fascynujące, prawda? W ofercie darmowego zakładu dostajesz 1 zł za darmo i robisz z niego 20 zł dosłownie jednym kliknięciem, za to w drugim bonusie mnożnik wynosi aż x100! Dzięki temu możesz wygrać aż 1000 zł!

Kiedy więc już zarejestrujesz się i wykorzystasz w LVBET kod bonusowy oraz darmowy zakład, wpłać pierwszy depozyt w wysokości od 50 zł do 1000 zł. Bukmacher wyda do Twojej dyspozycji bonus wynoszący 1% tej kwoty. Spokojnie, to nie wszystko. Skonstruuj teraz swój kupon (masz na to 30 dni), który spełni stawiane przez LVBET warunki:

  • kupon kombi na min. 3 zdarzenia,
  • min. kurs każdego ze zdarzeń: 1.25,
  • min. łączny kurs całego kuponu: 2.50.

Kiedy właśnie tak będzie wyglądał Twój akumulator, pojawi się możliwość pomnożenia jego kursu x100. Wykorzystaj bonus i wygraj w ten sposób nawet 1000 zł!

Warunki bonusu

Aby bonus był Twój, obróć kwotę depozytu x4 w zakładach po min. kursie 2.00. Jeśli grasz zakład kombi, dopilnuj, żeby przynajmniej jedno ze zdarzeń na kuponie miało kurs min. 1.50. To w zasadzie tyle!

 

Bonus do 1000 zł LVBET Szczegóły
Bonus mnożnik kurs kuponu x100, wygrana do 1000 zł
Obrót bonusu x4 w zakładach o kursie min. 2.00 (lub min. 1.50 jednego z pojedynczych zakładów na kuponie kombi)

Obowiązuje regulamin

Odbierz bonus w LVBET

Uwaga! Bonus od drugiego depozytu

Dla tych, którzy są juz klientami LVBET i mają za sobą pierwszy depozyt, bukmacher LVBET przygotował bonus również od drugiego depozytu. Wystarczy, że wpłata pierwszego depozytu będzie wynosiła co najmniej 50zł. Otrzyma się wtedy mnożnik x50 od 1% wpłaty. Mnożnik należy aktywować na swoim kuponie.

Skonstruuj kupon, który spełni stawiane przez LVBET warunki:

  • kupon kombi na min. 3 zdarzenia,
  • min. kurs każdego ze zdarzeń: 1.25,
  • min. łączny kurs całego kuponu: 2.50.

 

Bonus 500+ Bonus od drugiego depozytu
Bonus mnożnik kurs 1% kuponu x50
Min. kurs całkowity 2.50

Obowiązuje regulamin

Oferta LVBET

Dla zarejestrowanych w LVBET graczy czeka jeszcze niejedna promocja! Oferta bukmachera w zakresie bonusów jest bardzo dynamiczna, ponieważ odpowiada on na najważniejsze wydarzenia w świecie sportu, jednocześnie zachęcając do obstawiania promowanych wydarzeń. Co prawda nie ma tu spotykanej często u innych buków oferty typu poleć znajomego, ale nie ma chyba takiej potrzeby: masz tu mnóstwo okazji do tego, by odebrać dodatkową kasę!

Aby wziąć udział w tych bonusach, nie jest potrzebny żaden kod promocji. Przed przystąpieniem do któregokolwiek z nich, sprawdź najpierw warunki i regulamin każdej z akcji.

Zakłady bukmacherskie LVBET

Zakłady bukmacherskie LVBET

 

Od samego początku swojej działalności, LVBET imponował ilością dostępnych do obstawienia wydarzeń oraz rynków. Na szczególną pochwałę zasługiwały e-sporty oraz sporty wirtualne, które u innych operatorów w Polsce nie były jeszcze tak liczne. Fani bardziej tradycyjnych dyscyplin takich jak piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka, hokej na lodzie, czy piłka ręczna nie muszą się obawiać – ich ulubieni sportowcy wraz ze swoimi potyczkami zostali uwzględnieni. I to jak! Mnóstwo lig, także tych niższych, najbardziej popularne rynki oraz te bardziej niszowe, dzięki którym można jednak stworzyć sobie ekstra kupon, to tylko kilka zalet zakładów w LVBET!

Zakłady na telefon

Na telefon, na tablet, po prostu na mały ekran przenośnego urządzenia! Możesz obstawiać zakłady w LVBET mobilnie, dzięki czemu będziesz na bieżąco ze swoimi kuponami w zasadzie w każdej chwili. Mało tego, w wersji mobilnej zrobisz wszystko, co zechcesz, a najważniejsze jest to, że postawisz zakłady: przedmeczowe, na żywo, na wirtualne sporty. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy albo wątpliwości, możesz (tak samo, jak w pełnej wersji strony internetowej) wykorzystać live chat i zadać pytanie kompetentnej osobie.

Jeżeli wersja mobilna Ci nie wystarcza, LVBET proponuje od niedawna aplikację mobilną na telefon. Opcja dla wszystkich, którzy cenią sobie szybkość i wygodę obstawiania. Apka jest oczywiście darmowa i dostępna dla systemów Android i IOS.

Płatności

A skoro już o obstawianiu mówimy, warto wspomnieć, że w LVBET znajduje się jedna z największych kolekcji możliwości wpłacania depozytu w Polsce. Co prawda popularny Paypal się nie znalazł (ale nigdy nic nie wiadomo, może w przyszłości…?), ale są Przelewy24, paysafecard, Paymenticon, t-pay, blik oraz możliwość płatności kartą kredytową Visa/ Master Card.

LVBET kod bonusowy: Wniosek

Jak widzisz, rejestracja w LVBET to dobry pomysł. Czekają aż 2 bonusy powitalne (ale tylko za pomocą specjalnego linku + podany w formularzu rejestracyjnym LVBET kod bonusowy), mnóstwo wypasionych promocji i bardzo bogata oferta zakładów. Do zalet można zaliczyć także w pełni sprawną wersję mobilną bukmachera, a także pomoc, jaką oferuje swoim klientom i nie tylko: możesz bowiem skontaktować się z obsługą lub skorzystać z FAQ nawet przed rejestracją!

Legalny bukmacher LVBET

Jak już zostało powiedziane, LVBET jest legalnym w Polsce bukmacherem, a to oznacza, że opłaca każdy należny Skarbowi Państwa podatek. Twoje stawki w zakładach będą więc automatycznie obciążone 12% podatkiem, ale na to nikt nic nie poradzi. Z drugiej strony: masz tyle okazji do zrobienia świetnych kuponów, że pewnie nawet tego nie odczujesz.

Opinie wśród graczy panują przede wszystkim pozytywne: usługi LVBET są często doskonałą alternatywą dla innych bukmacherów w Polsce. Regularne logowanie się do konta szybko wchodzi w krew, więc nie tracisz czasu zakładając tu swój profil. No i jeszcze ekstra fanty za link i podany w LVBET kod bonusowy – o tym też nie wolno zapominać.

Odwiedź LVBET